Kontakt - Krotoszyn

Szukasz adwokata lub prawnika w miejscowości Krotoszyn?
Sprawdź usługi kancelarii adwokata Mateusza Horyza!

Nasza kancelaria adwokacka cieszy się zaufaniem klientów dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu tworzących ją osób. Główna siedziba znajduje się w miejscowości Krotoszyn, w której doświadczony prawnik - adwokat, służy wsparciem w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, rodzinnego i karnego.

Porady prawne 

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w sprawie o rozwód, podział majątku, dział spadku, opieki nad dziećmi, uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia, zatrzymania prawa jazdy czy windykacji długów zgłoś się do kancelarii adwokackiej. Możesz zrobić to osobiście, telefonicznie lub przez internet.  

Kancelaria Adwokacka udzieli ci pomocy prawnej.
Dane kontaktowe

Osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom poszukującym kompleksowej pomocy prawnej swe usługi oferuje Kancelaria Adwokacka Mateusz Horyza, w której porady udzieli doświadczony adwokat. Krotoszyn jest miejscem, gdzie znajduje się siedziba kancelarii prawnej, ale specjalista świadczy usługi również dla klientów z dalszych okolic. Adwokat udziela porad w siedzibie kancelarii po wcześniejszym umówieniu terminu.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych i zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny prawa. Adwokat z Krotoszyna do każdego klienta podchodzi z poszanowaniem tajemnicy zawodowej, zaangażowaniem oraz pełną dyskrecją. Działamy w oparciu o aktualne przepisy prawa, zgodnie z dotychczasowym doświadczeniem w podobnych sprawach oraz swą najlepszą wiedzą. Szczegółowo analizuje każdą powierzoną sprawę, a następnie przedstawia możliwie najlepsze kroki do podjęcia przez klienta.

Kompleksowe usługi prawne

Kancelaria adwokacka zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu różnych dziedzin prawa. Oferuje usługi dotyczące spraw rodzinnych, spadkowych, pracowniczych, odszkodowawczych i windykacyjnych. Prawnik świadczy też usługi obejmujące obronę w sprawach karnych, mediację i udział w procesach sądowych. W zakres oferty kancelarii wchodzą również kredyty frankowe (Krotoszyn i okolice).

Adwokat świadczy usługi z zakresu prawa karnego. Zapewnia pomoc osobom podejrzewanym lub oskarżonym o popełnienie przestępstwa bądź wykroczenia. Pełni funkcję pełnomocnika albo obrońcy w toku postępowania karnego na etapie przygotowawczym oraz podczas dalszego postępowania w sądzie. Sporządza wnioski o przedterminowe zwolnienie, ułaskawienie, odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, a także formułuje środki zaskarżenia. Świadczy usługi prawne i doradcze dla osób poszkodowanych, pomagając im w złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, zgłaszając wnioski dowodowe w sprawie albo reprezentując w czasie rozpraw w charakterze oskarżyciela posiłkowego.

Specjalista oferuje także pełną obsługę i doradztwo w zakresie prawa rodzinnego. Separacja czy rozwód to często trudne, delikatne i wywołujące wiele emocji sprawy, zwłaszcza w sytuacji, gdy w rodzinie są nieletnie dzieci. Dlatego adwokat z Krotoszyna dokłada zawsze wszelkich starań, aby jak najbardziej zmniejszyć negatywne skutki oraz koszty rozwodu. W naszej kancelarii zajmujemy się zagadnieniami dotyczącymi ustanowienia kontaktów z dzieckiem, ustalenia ojcostwa oraz podziału wspólnego majątku małżonków. Służymy pomocą i poradą na każdym etapie sprawy o rozwód lub ustalenie władzy rodzicielskiej czy alimentów. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Kredyty frankowe Krotoszyn

Kancelaria prawna zapewnia ponadto usługi w sprawach obejmujących kredyty frankowe. Krotoszyn to nie jedyna miejscowość, której mieszkańcy mają kredyty we frankach i związane z nimi problemy z bankami. Ze względu na wady prawne umów kredytów indeksowanych i denominowanych możliwe jest dochodzenie roszczeń i „odfrankowienie” kredytu. Nasz adwokat zapewnia kompleksowe doradztwo i pełną obsługę prowadzenia sprawy. W toku jej przebiegu na bieżąco informuje klienta o postępach w sprawie.

Jeśli poszukują Państwo pomocy prawnej, której udzieli doświadczony adwokat, Krotoszyn lub okolice oferują profesjonalne konsultacje oraz reprezentację w Kancelarii Adwokackiej Mateusz Horyza.

Adres:
ul. Koźmińska 34/2, 63-700 Krotoszyn

Telefon:
735 270 333

Kancelaria czynna:
PON - PT 9-17