Kontakt - Kalisz

Prawnik w Twoim mieście


Kancelaria adwokacka Mateusz Horyza oferuje pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy oraz gospodarczego.

Kancelaria Adwokacka świadczy następujące usługi prawne: porady prawne, prowadzenie sprawy sądowej, przygotowanie pism, umów i opinii, dochodzenie odszkodowań, windykacja oraz obsługa prawna firm. Do grona klientów Kancelarii należą zarówno osoby fizyczne, których miejscem zamieszkania jest Kalisz, jak i przedsiębiorcy, których siedzibą jest Kalisz. Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom pomoc adwokata oraz rozwiązywać ich problemy prawne. Kancelaria Adwokacka reprezentuje również swoich klientów przed sądami i organami ścigania.


Porady prawne w miejscowości Kalisz


Prawnik Mateusz Horyza udziela porad prawnych w mieście Kalisz, w godzinach otwarcia Kancelarii Adwokackiej. Już podczas pierwszej rozmowy adwokat może doradzić rozwiązanie twojego problemu prawnego. W sprawach bardziej skomplikowanych dobry prawnik dokonuje dogłębnej analizy stanu faktycznego i prawnego, tak aby zaproponować klientowi jak najlepsze rozwiązanie.  


Czym różni się w zakresie swoich uprawnień adwokat od radcy prawnego?

Zarówno adwokat, jak i radca prawny świadczą pomoc prawną, przygotowują pozwy i wezwania do zapłaty, opracowują projekty umów, apelacji i opinii prawnych oraz występują przed sądami i urzędami. Zarówno adwokat, jak i radcy prawny, może reprezentować klientów w sprawach karnych i karnoskarbowych.
Dane kontaktowe

Adres:
Aleja Wolności 12/101, 62-800 Kalisz

Telefon:
722 066 444

Kancelaria czynna:
spotkanie w terminie ustalonym telefonicznie.