Kontakt - Ostrzeszów

Kancelaria adwokacka Mateusz Horyza – także w miejscowości Ostrzeszów


Kancelaria adwokacka Mateusz Horyza posiada filię w miejscowości Ostrzeszów. Szybki rozwój kancelarii był możliwy dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu jej współpracowników, a w szczególności jej założyciela adwokata Mateusza Horyza. Rzetelna i zgodna z najwyższymi standardami obsługa klientów to podstawa działalności Kancelarii Adwokackiej.

Adwokat podobnie jak radca prawny ma odpowiednie kompetencje do tego, aby profesjonalnie reprezentować strony w postępowaniu sądowym. Zarówno adwokat, jak i radca prawny, mogą być pełnomocnikami we wszystkich sprawach, w tym w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Możesz być pewien, że po dokładnej analizie twojej sprawy sprawą zajmie się profesjonalny prawnik - adwokat.

Czym charakteryzuje się dobry prawnik?


Każdemu zależy na tym, by jego sprawą zajął się kompetentny i dobry prawnik. Profesjonalny prawnik ma odpowiednią wiedzę, jest zaangażowany w sprawę, udziela rzeczowych odpowiedzi i zależy mu na dobru Klienta. Jeśli chcesz spotkać się z taką osobą, odwiedź Kancelarią Adwokacką Mateusz Horyza i uzyskaj wyczerpujące porady prawne. Niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy rozwodu, podziału majątku wspólnego, alimentów, zadośćuczynienia czy odszkodowania – możemy udzielić ci pomocy prawnej!

Dane kontaktowe