Kontakt - Adwokat Ostrzeszów

Kancelaria adwokacka Mateusz Horyza – także w miejscowości Ostrzeszów


Kancelaria adwokacka Mateusz Horyza posiada filię w miejscowości Ostrzeszów. Szybki rozwój kancelarii był możliwy dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu jej współpracowników, a w szczególności jej założyciela adwokata Mateusza Horyza. Rzetelna i zgodna z najwyższymi standardami obsługa klientów to podstawa działalności Kancelarii Adwokackiej.

Adwokat podobnie jak radca prawny ma odpowiednie kompetencje do tego, aby profesjonalnie reprezentować strony w postępowaniu sądowym. Zarówno adwokat, jak i radca prawny, mogą być pełnomocnikami we wszystkich sprawach, w tym w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Możesz być pewien, że po dokładnej analizie twojej sprawy sprawą zajmie się profesjonalny prawnik - adwokat.

Czym charakteryzuje się dobry prawnik?


Każdemu zależy na tym, by jego sprawą zajął się kompetentny i dobry prawnik. Profesjonalny prawnik ma odpowiednią wiedzę, jest zaangażowany w sprawę, udziela rzeczowych odpowiedzi i zależy mu na dobru Klienta. Jeśli chcesz spotkać się z taką osobą, odwiedź Kancelarią Adwokacką Mateusz Horyza i uzyskaj wyczerpujące porady prawne. Niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy rozwodu, podziału majątku wspólnego, alimentów, zadośćuczynienia czy odszkodowania – możemy udzielić ci pomocy prawnej!

Dane kontaktowe

Doświadczenie oraz znajomość najważniejszych obszarów prawa pozwalają naszej kancelarii na świadczenie kompleksowych usług i porad prawnych. Klientów, pragnących skorzystać z profesjonalnej pomocy adwokata w Ostrzeszowie i okolicach, wspieramy we wszystkich prawnych aspektach codziennego życia. Nasze wsparcie ma charakter kompleksowy: od reprezentowania w sprawach karnych i pracowniczych, poprzez sprawy z zakresu prawa rodzinnego, aż po kredyty frankowe. Ostrzeszów jest jednym z miast, w których świadczymy także profesjonalną obsługę prawną firm.

Reprezentowanie w procesach sądowych

Kancelaria Adwokacka Mateusz Horyza zapewnia pełne wsparcie stronom postępowań sądowych i administracyjnych. Udzielamy fachowej pomocy w tworzeniu pism procesowych, reprezentując klientów w sprawach z zakresu ochrony dóbr osobistych, procesach o nienależyte wykonanie umowy, sporach mieszkaniowych i lokalowych. Wsparciem prawnym otaczamy również osoby lub podmioty dochodzące swoich praw w postępowaniach dotyczących służebności, odzyskania nieruchomości oraz ruchomości czy ochrony praw autorskich, a także w sprawach o kredyty frankowe. Ostrzeszów i okoliczne miejscowości mogą liczyć na kompleksowe doradztwo oraz reprezentację przed instytucjami publicznymi.

Pomoc adwokata w sprawach rodzinnych

Kolejnym obszarem prawa, w którym doświadczony adwokat w Ostrzeszowie może okazać się niezwykle pomocny, są sprawy rodzinne. Nasza Kancelaria od lat świadczy wsparcie w postępowaniach rozwodowych oraz dotyczących separacji i rozdzielności majątkowej. Ważnym aspektem funkcjonowania firmy jest również pomoc adwokata w postępowaniach o ustalenie prawa do kontaktów dzieckiem oraz o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej. Wsparcie prawnika przydaje się także w sprawach alimentacyjnych, postępowaniach o adopcję czy o przyjęcie lub odrzucenie spadku.

Sprawy karne

Prawo karne stanowi szczególny rodzaj materii prawnej, ze względu na charakter zapadających wyroków, mogących skutkować ograniczeniem, a nawet całkowitym pozbawieniem wolności. Jeśli interesuje Państwa doświadczony adwokat Ostrzeszów jest miastem, w którym oferujemy swoją kompleksową pomoc na każdym etapie postępowania.

Udzielamy wsparcia osobom oskarżonym m.in. o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, pobicie, oszustwo, zniesławienie czy groźby karalne.

Również ofiarom przestępstw pomagamy walczyć w sądzie o swoje prawa i należne im zadośćuczynienie. Zapewniamy wsparcie pokrzywdzonym, niesłusznie skazanym, zatrzymanym lub tymczasowo aresztowanym.

Sprawy pracownicze i obsługa prawna firm

Kompleksową opieką prawną otaczamy również pracowników, walczących przed sądem o swoje prawa. Obsługujemy m.in. sprawy o bezpodstawne zwolnienie z pracy, odszkodowanie za nadgodziny czy wypadek podczas pełnienia obowiązków służbowych. Zapewniamy również kompleksową opiekę prawną dla firm i instytucji publicznych, pomagając zarówno w bieżącej działalności, jak i reprezentując podmioty gospodarcze w sporach sądowych oraz administracyjnych.

Dobry adwokat – Ostrzeszów

Jeśli potrzebny jest Państwu kompetentny i skuteczny adwokat Ostrzeszów jest miastem, w którym zapewniamy kompleksową pomoc. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość prawa oraz wsparcie w wielu obszarach to nasze atuty. Bez względu na to, czy poszukują Państwo pomocy w sprawach karnych, rodzinnych, pracowniczych czy sporach o kredyty frankowe Ostrzeszów stanowi obszar, na którym możemy udzielić profesjonalnej pomocy prawnej.

Adres:
ul. Kaliska 8, 63-500 Ostrzeszów

Telefon:
736 300 555

Kancelaria czynna:
PON,  ŚR,  CZW  9-17